Informacje ogólne...
W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw, w związku ze zmianą od dnia 1 listopada 2010r. zasad przyjmowania nowych członków do stowarzyszenia (obniżone wpisowe do 100zł a kolejni członkowie z tej samej firmy opłacają znacznie niższe - "symboliczne" składki członkowskie) serdecznie zapraszam do członkostwa w naszej organizacji.
 
Jesteśmy otwarci dla wszystkich pośredników w obrocie nieruchomościami oraz zarządców nieruchomości, którzy posiadają licencję zawodową oraz spełniają warunki nałożone przez nasz statut, niezależnie od formy zatrudnienia lub prowadzenia działalności gospodarczej. SPON Pomorza i Kujaw należy do najstarszych członków (jedyni z województwa kujawsko-pomorskiego) Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Do naszych głównych celów należy wzmacnianie wizerunku pośrednika i zarządcy jako członka profesjonalnej grupy zawodowej, kontrola przestrzegania standardów, wzmacnianie współpracy między członkami Stowarzyszenia, integracja środowiska zawodowego oraz stałe podnoszenie ich kwalifikacji.
 
Przynależność do Stowarzyszenia niesie za sobą wiele profitów: oprócz integracji środowiska i wymiany doświadczeń, nasi członkowie mają zniżki w szkoleniach, sympozjach i imprezach organizowanych przez nasze Stowarzyszenie oraz przez PFRN, możliwość bezpłatnego korzystania z regionalnego systemu wymiany ofert (mls.kip.pl / nieruchomości.kip.pl), którego część publiczna jest wizualizowana na ogólnopolskim portalu fagora.pl oraz realtor.com, specjalnie wynegocjowane warunki w ubezpieczeniach od odpowiedzialności cywilnej, dostęp do informacji o zmieniających się przepisach prawnych, itp. Jednocześnie stowarzyszenie udostępnia dla swoich członków bezpłatny program do obsługi biura, całkowicie kompatybilny i współpracujący z systemem wymiany ofert MLS Pomorza i Kujaw wraz z dedykowaną stroną firmową www.
 
Współpracujemy z wydawcami gazet lokalnych i prasy ogólnopolskiej o tematyce związanej z nieruchomościami. Współtworzymy ogólnopolski portal ofert na wyłączność FAGORA.PL (utworzony przez Polską Federację Rynku Nieruchomości).
 
Do 2012 roku wydawaliśmy własny kwartalnika Nieruchomości Pomorza i Kujaw wykorzystywanego przez naszych członków do wykonywania działalności zawodowej.
 
Promujemy działalność naszych członków nie tylko poprzez internet ale również w lokalnej prasie.
 
Korzyści płynące z członkostwa w SPONPK:
  • prestiż i marka firmy działającej na rynku od 1994 roku grupy zawodowej,
  • zwiększenie obrotów własnego biura,
  • możliwość współpracy jednocześnie z kilkudziesięcioma biurami obejmującymi swoim zasięgiem region kujawsko – pomorski, pomorski i wielkopolski,
  • przy dołączeniu do SPONPK nie wymagamy kapitału, wpisowe wynosi tylko 100 zł i zawiera reklamę w postaci rozbudowanej wizytówki internetowej,
  • opłata miesięczna wynosi 70 zł (zawiera opłatę za korzystanie z regionalnego systemu MLS), a kolejni członkowie z tej samej firmy wnoszą opłaty w wysokości 30 zł miesięcznie,
  • oferujemy opartą o zasady partnerskie współpracę na wiele lat,

    zbudowanie od podstaw własnej marki, jest niezwykle trudne, bardzo kosztowne i trwa długo. Dołącz do znanych i cenionych już w branży.
Korzystaj bezpłatnie (!) z wiedzy i doświadczenia innych oraz systemu MLS, programu do obsługi biura wraz z firmowymi stronami internetowymi
 
Tutaj można "ściągnąć" deklarację członkowską / wniosek, który wraz z załącznikami należy dostarczyć do Biura SPONPK osobiście lub pocztą [ kliknij tutaj ].
 
Każdy nie spełniający wymogów statutu i regulaminu stowarzyszenia , posiadający licencję a nie wykonujący zawodu może zostać członkiem wspierającym bez ponoszenia kosztów wpisowego ze składką jak dla kolejnych osób z jednej firmy tj. 30zł.
 
Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy !

Wystarczy wypełnić wniosek aby korzystać ze wszystkich udogodnień, narzędzi i "bonusów" dla członków stowarzyszenia - zobacz tutaj korzyści dla członków...>>
 
 
 
 

Paweł Piszczałkowski
Prezes SPONPK
 
 
 
 
 
SPON Pomorza i Kujaw
85-104 Bydgoszcz, ul. Batorego 2|tel./fax.: (+48) 52 321.09.75; gsm: (+48) 600 99.44.98 - biuro czynne od 11.00 - 15.00
Copyright © 1999-2009 SPONPK - Wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie serwisu: Arat Media